Spaghetti Marshmallows

Spaghetti Marshmallows Lite 1.2

Spaghetti, słodkie pianki i wredne żaby

Zalety

  • Spora trudność
  • Ciekawy, nowatorski pomysł
  • Opcja "cofnij ruch"

Wady

  • Obsługa bywa trudna
  • Jedno tło szybko się nudzi

Bardzo dobry
8

Spaghetti Marshmallows to darmowa gra logiczna na telefony z systemem Android. Rozgrywka polega na tworzeniu budowli z makaronu spaghetti oraz słodkich pianek. Nie jest to proste, ale za to bardzo przyjemne!

Grając w Spaghetti Marshmallows musimy stworzyć budowlę w taki sposób, aby jedna (lub więcej) ze słodkich pianek Marshmallows znalazła się w konkretnym punkcie planszy. W konstrukcji używamy makaronu spaghetti, który łączymy słodką pianką. Nie jest to łatwe, włoska "pasta" jest bowiem mało stabilna i łamliwa. Nie pomaga też silny wiatr oraz złośliwe żaby, które podjadają pełniącą rolę spoiwa piankę.

Cała trudność gry Spaghetti Marshmallows polega na tym, że punkty w których mamy umieścić piankę są położone dosyć wysoko. Trudno jest więc zbudować konstrukcję tak, aby nie zepsuł jej silny wiatr i sabotujące konstrukcję żaby. Z każdym poziomem jest coraz trudniej, a wieżę trzeba budować coraz wyżej. Ilość nitek makaronu oraz pianek jest ograniczona, więc musimy oszczędzać.

Spaghetti Marshmallows to doskonała rozrywka, która mimo pozornej prostoty wymaga od nas dużego wysiłku. Musimy mieć refleks oraz pomysł na to, jak konstrukcję rozpocząć i rozbudować. Spaghetti Marshmallows to doskonała gra dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i ... makaron!

Najczęściej pobierane Strategiczne na Android

Więcej
Spaghetti Marshmallows

Download

Spaghetti Marshmallows Lite 1.2

Opinie użytkowników o Spaghetti Marshmallows